Uz sakumu
Sportland veikali Rīgā
1. T/C Domina Shopping Ieriķu iela 3, Rīga, LV-1084, Darba laiks: 10:00-21:00, Tālrunis: 67631051, E-Pasts: domina@sportland.lv
2. T/C Spice Lielirbes iela 29, Rīga, LV-1046, Darba laiks: 10:00 -22:00, Tālrunis: 67807271, E-Pasts: spice@sportland.lv
3. T/P Alfa Brīvības gatve 372, Rīga, LV-1006, Darba laiks: 10:00 -22:00, Tālrunis: 67076522, E-Pasts: alfa@sportland.lv
4. T/C Origo Stacijas laukums 2, Rīga, LV-1050, Darba laiks: 10:00 -21:00, Tālrunis: 67073175, E-Pasts: tornis@sportland.lv

Sportland veikali Liepājā
5. T/C XL Sala Klaipēdas iela 62, Liepāja, LV-3416, Darba laiks: 10:00-21:00, Tālrunis: 63407506, E-Pasts: liepaja.sala@sportland.lv
6. T/C Kurzeme Lielā iela 13, Liepāja, LV-3401, Darba laiks: 10:00-21:00, Sv: 10:00-17:00, Tālrunis: 63420089, E-Pasts: kurzeme@sportland.lv

Sportland veikals Daugavpilī
7. T/C Ditton Nams Cietokšņa iela 60, Daugavpils, LV-5401, Darba laiks: 10:00-21:00, S, Sv: 09:00- 18:00, Tālrunis: 65421555, E-Pasts: daugavpils@sportland.lv

Sportland veikals Jelgavā
8. T/C Pilsētas pasāža Driksas iela 4, Jelgava, Darba laiks: 10:00-21:00, Tālrunis: 63029412, E-Pasts: jelgava@sportland.lv

Sportland veikals Valmierā
9. T/C Valleta Rīgas iela 4, Valmiera, LV-4201, Darba laiks: 10:00-21:00, Tālrunis: 64221983, E-Pasts: valmiera@sportland.lv

Interneta veikali Rīgā
1. Xnet.lv Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, Tālrunis: 67892277, Darba laiks: 9.00-18.00, www.xnet.lv
2. Baltsport.lv Ropažu iela 45, Rīga, Tālrunis: 67270786, Darba laiks: 9.00-18.00, www.baltsport.lv
3. Nujas.lv Brīvības gatve 273, Rīga, Tālrunis: 20330030, Darba laiks: 10.00-19.00, www.nujas.lv
4. 24.lv A. Čaka iela 146, Rīga, Tālrunis:
67270075, Darba laiks: 9.00-18.30, www.24.lv
5. Semicom.lv Maskavas iela 243, RÄ«ga, Darba laiks: 9.00-19.00, www.semicom.lv
6. Oga.lv Spilves iela 22, Rīga, Tālrunis:
67805062, Darba laiks: 9.00-18.00, www.oga.lv

Elkor veikali Rīgā
1. Elkor Plaza Brīvības gatve 201, Rīga, Tālrunis: 67070701, 67070702, Darba laiks: 10.00-22.00, Sestdiena: 10.00-22.00, Svētdiena: 10.00-22.00
2. Elkor Sport K.Ulmaņa gatve 114, Rīga, Tālrunis: 67458314, 67458315, Darba laiks: 10.00- 22.00, Sestdiena: 10.00-22.00, Svētdiena: 10.00-22.00

Sporta veikali Rīgā
1. Hokejs24.lv Krišjāņa Barona iela 92, Rīga, Tālrunis:
67294349, www.hokejs24.lv
2. Laikmeta Sports Matīsa iela 18, Rīga, Tālrunis: 27151323, Darba laiks: 10.00-19.00, Sestdiena: 10.00-15.00, www.asnsport.lv